• White Facebook Icon

Elva Südaööjooks 2017 16.juuni

Elva Südaööjooksu toetab Nopi Üles fond. Noorte piirkondlikute omaalgatuste konkursi "Nopi Üles" tegevuste elluviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmis „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.

DISTANTSIDE KIRJELDUS:

Lastejooksud (300 m, 400 m ja 800 m) kulgevad stardi- ja finišiala vahetus läheduses. Lastejooksudel on ees helkurvestiga eesjooksja. Lastejooksude esimene start antakse kell 20.30.

Põhidistantsi rada kulgeb trassil: Kesk tänav Elva Kultuur - Pikk tänav - Elva Huviala- ja Koolituskeskus/Noortekeskus (vana saunamaja) - Arbi järve rand paralleelselt Kesk tänavaga - lauluväljak - Pikk tänav - Supelranna tänav - Seeneriik - Tartu maantee - Valga maantee - Tiigi tn - Uus tn - Turuplats - Kesk tn. Trass on tähistatud lintidega ning rajal on helkurvestidega julgestajad. Trassi pikkus on 5 km.

 

Korraldajatel on õigus trassi vajaduse korral muuta.

Noortejooks on 5 km (üks ring), mida jooksevad 11-13 ja 14-16 vanuseklass. Põhidistants on 10 km ning joostakse kaks 5 km pikkust ringi. Põhidistantsi läbivad 17-39 jne täiskasvanud ja veteranid, samuti kepikõndijad. Start noortejooksule ja põhidistantsile antakse südaöösel kell 00.00.

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now